Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone

In jos 
2 participan?i

Ce telefon wei alege tu? Care este mai tare?
Sony Ericsson W960i
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Vote_lcap19%Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Vote_rcap
 19% [ 3 ]
Apple iPhone
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Vote_lcap81%Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Vote_rcap
 81% [ 13 ]
Total voturi : 16
 

AutorMesaj
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Left_bar_bleue0/0Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty_bar_bleue  (0/0)

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeSam 19 Ian 2008, 10:38

Lume am nevoie de un mare ajutor al vostru. Am doua telefoane la alegere si nu stiu pe care sal aleg, unu are plusuri si minisuri si altul e la fel.

Ajutatima va rog sa imi aleg telefonul potrivit, dati comentarii spuneti ce stiti despre aceste telefoane


Iata un link unde se compara telefoanele (unde leam comparat) :Click aici
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeDum 20 Ian 2008, 02:51

eu nush ce are ericsonu asta, dar io itzi zik iPhone !!! nu se compara nimic cu iPhone , decat nokia n95. iPhone il are un baiat la mine in clasa, ii in titan , il arunca ca pe o minge shi nici nu se zgarie happy Interesant nu ? In plus TOUCH SCREEN!!!!! iPhone shi gata
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Left_bar_bleue0/0Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty_bar_bleue  (0/0)

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeDum 20 Ian 2008, 10:32

Satan, da un click acolo mai sus si vezi compararile dintre ele + compara si cu NOKIA N95 si spunemi care shi cum face de facut, eu N95 nu vreau sami eau pentru ca ii slider, pentru ca mie imi place numa de acest tip simplu,

Si stau pe ginduri, nustiu ce shi cum sa fac. plinge da un click mai sus shi uitete acolo pe www.gsmarena.com , acolo uitete si la video la fiecare telefon.

Mie la Iphone mia placut culorile lui shi ca ecranul ii mai mare.
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeDum 20 Ian 2008, 15:44

mam uitat ... de ce nuti place N95 ? ii super telefonu... da eu nu am vazut pretzurile la Sericson shi iPhone.. da oricum daca ar trebui sa aleg dintre doua ash alege iPhone. Vezi shi tu.. daca nu N95 , daca ai asha multi bani. bigrin succes
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Left_bar_bleue0/0Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty_bar_bleue  (0/0)

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeLun 21 Ian 2008, 21:21

price sutn la fel SE si Apple sunt la aceleasi preturi, dar mie N95 nu ma aranjeaza deloc designul mie numi place slider, ma aranjeaza delefonul simplu.

Dar la SE imi place designul foarte mult, mai ales butoanele mori de ris
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeMar 22 Ian 2008, 16:24

Daca nu am citit rau shi SE ii touch screen... 3.2 Mega pixel...dacai asa shi preturile is aceleashi cumpara SE .. dar cat costa??
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Left_bar_bleue0/0Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty_bar_bleue  (0/0)

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeMar 22 Ian 2008, 17:10

600 euro! dar hz cum sa fac. nustiu daca face de luat, dar acest model imi este суд mai placut din toate telefoanele care le stiu
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeMar 22 Ian 2008, 18:12

ohoho...costa mult eu cred...daca costa asa de mult eu cred ca au ceva de bun...eu nush, ash lua iPhone. deam vezi shi tu
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Left_bar_bleue0/0Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty_bar_bleue  (0/0)

Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitimeLun 11 Feb 2008, 21:06

Am vasut intrun film moonlight, si acolo unu imbla cu apple iPhone, dupa cite am vasutm nu e prea cu functii sau alt ceva... nam vasut nimic interesant
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Empty
MesajSubiect: Re: Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone   Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone Icon_minitime

Sus In jos
 
Sony Ericsson W960 VS Apple iPhone
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Teme pentru mobilele Sony Ericsson

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tehnologii | Calculatoare | Internet :: GSM | CDMA-
Mergi direct la: