Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shmecherii pentru scoala

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 15:59

Doresc aici sa scrim fel de fel de smecherii pentru scoala. lucrari, teze, examene etc.

Iata eu am gasit un stilou, care se numeste stiloul lui agentul 007 . Pentru mai multe informatii puteti gasit pe : http://www.pen00x.narod.ru/

Stiloul i spuer, cred ca face de cumparat cu 50 lei.
Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 22:29

[quote="Zombi"]Doresc aici sa scrim fel de fel de smecherii pentru scoala. lucrari, teze, examene etc.

Iata eu am gasit un stilou, care se numeste stiloul lui agentul 007 . Pentru mai multe informatii puteti gasit pe : http://www.pen00x.narod.ru/

Stiloul i spuer, cred ca face de cumparat cu 50 lei.[/quote]


Da picsul e chear super.
Dar de unde pe urma ai sa gasesti alta pasta la pics?
Cind se va termena
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 22:35

Pai citeste! acolo scroe ca eo vind si pasta si tot, pasta costa 25 de lei.

Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 22:04

Dara e normal, da de unde se poate de procurat ca mi cam lene sa citesc. dai din ochi
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeSam 26 Ian 2008, 15:52

E mai convenabil sa cumperi 120ml cerneala la fel ca cea care se afla in pasta,shi un LED(bec) ultraviolet si in total costa 105Lei MD. Dar itsi ajunge pe ...mult
Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeDum 27 Ian 2008, 09:00

Giga a scris:
E mai convenabil sa cumperi 120ml cerneala la fel ca cea care se afla in pasta,shi un LED(bec) ultraviolet si in total costa 105Lei MD. Dar itsi ajunge pe ...mult


Eu ni te inchipui cum ai sa te fiitii cu banacica de cerneala si cu un bec ulitraviolet pentru a scrie ceva mori de ris 
Cucernela si becu cheltui mai mult, tu vrai sa stpiu ca picsul de 50 lei si plus la astta si o pasta de 25 de lei= 75lei no sati ajung si e eftin Zimbet
Sinca e mai convinabil sa scrii. Zimbet


Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeDum 27 Ian 2008, 15:01

da iak io nu am inteles bine cum se foloseste pixu asta. Pentru ce lui bec ultraviolet ? happy
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeDum 27 Ian 2008, 15:10

Iata ca cu acest pix scrii si nu se vede nimica, ii foaie alba, dar cind dai cu becul peste foaie se vede ceea ce ai scris
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeDum 27 Ian 2008, 15:14

oi blin!!! interesant...dap asa poti sa copii pana te ia mama dracului. Dar nui riskul ca profu/a sa te vada ? Zimbet
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeDum 27 Ian 2008, 15:30

El nici no sa se vrubeasca, tocul e clasic, nu se observa nimic, cred ca face de cumparat shi nu cred ca o sa te observe vreodata profesorul
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 00:00

Nu te spaleshti profu doar daca are vreo 70 ani. Da in rest se pricep ei. Ia inchipuetsi ca stai tu la lucrare,examen shi luminezi o foaie alba,apoi scrii, shi asha in continuu.ULTIMA metoda de copiat este Naushnicul (tipa cashti de la MP3,Mob) fara fir. Lai bagat in ureche shi gata,potsi sal pui la mob,radiou,MP3,la ce vrei. http://www.spytech.ru/
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 00:02

E cam scump dar:sigur!!!+ il potsi conecta la ce vrei Smile macar shi la comp
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 00:10

Eu scriu cam mult.Dar va spun cum se mai fac fitsuici la noi la univ: alegi acolo sa zicem in word culoarea scrisului putin mai deosebita decit culoarea foii obishnuite shi scotsi la print.Potsi scoate la print shi pe foaie de matematica. Daca nutsi place sa tapezi atunci scanezi frumoos fitsuica, muteshti oleaca in Photoshop shi GATA!
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 14:20

Giga a scris:
Nu te spaleshti profu doar daca are vreo 70 ani. Da in rest se pricep ei. Ia inchipuetsi ca stai tu la lucrare,examen shi luminezi o foaie alba,apoi scrii, shi asha in continuu.ULTIMA metoda de copiat este Naushnicul (tipa cashti de la MP3,Mob) fara fir. Lai bagat in ureche shi gata,potsi sal pui la mob,radiou,MP3,la ce vrei. [url=http://www.spytech.ru/
http://www.spytech.ru/[/quote[/url]]

Asa ceva la noi in moldova esti?
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 22:24

Daca ai avut in vedere "Este in vinzare" ap nushtiu, dar la patsani am vazut.Daca crezi cati trebuie apoi cred ca ai in moscova cunoscuti shi nu numa unu.Zii shi tu sati cumpere shi tsie o chestie din aia.Din cite tsin eu minte era vreo 6000ruble zimbeste
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 22:32

HA! nam pe nimeni, cred ca in italia la un patan treb sai spun sa se uite. dar poti pune o poza sa vad cum arata?
Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 23:04

Giga a scris:
Daca ai avut in vedere "Este in vinzare" ap nushtiu, dar la patsani am vazut.Daca crezi cati trebuie apoi cred ca ai in moscova cunoscuti shi nu numa unu.Zii shi tu sati cumpere shi tsie o chestie din aia.Din cite tsin eu minte era vreo 6000ruble zimbeste
  


Eu cred ca asta o sa te contrazica pe tine si Nu e 6000ruble dar 50 LEI

Надолго ли хватает пасты? Где взять запасные чернила? Надолго ли хватает батареек у фонарика ручки?

Пасты хватает надолго - как в обычной ручке. Примерные сроки расходования - до 4-6 месяцев, хватает на 14 километров беспрерывного письма!

Чернила для ручки Вы также можете заказать их стоимость 25 лей . Батарейки фонарика рассчитаны на действие до 6 месяцев. После этого срока их легко заменить - они стандартные и продаются в любой торговой точке по цене примерно 1 лей


Если хотите купить ручку агента 007 в Молдове звоните по телефонам :


(022)732514      069233349

079617574         079527616

079443062         079513100

zimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbestezimbeste
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 23:05

O metoda tot buna de copiat este juciocul(radiomicrofon), cu el copii nu numai la ex dar shi altfel de informatsie"secreta" shi costa acest juc in jur de 150Lei
Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 23:08

Giga a scris:
O metoda tot buna de copiat este juciocul(radiomicrofon), cu el copii nu numai la ex dar shi altfel de informatsie"secreta" shi costa acest juc in jur de 150Lei

Aceasta tot e o jucarie ce trebu dai din ochi
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMar 29 Ian 2008, 23:10

O jucarie ft comoda
Cred ca o cunoshti
http://cxem.net/radiomic/radiomic90-3.jpg
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 30 Ian 2008, 00:50

Shmecherii pentru scoala Radiomic90-3[quote="Giga"]O jucarie ft comoda
Cred ca o cunoshti
[/quote]

Ce faci cu ea? unde o introduci ? Smile
Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Shmecherii pentru scoala Left_bar_bleue0/0Shmecherii pentru scoala Empty_bar_bleue  (0/0)

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Juciocu   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 30 Ian 2008, 14:04

Da cum se foloseste si de unde se poate de cumparat? Si ce aparatura trebu la el? Ca sa asculti cine si ce vorbeste?
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 30 Ian 2008, 23:06

deci va intereseaza?Principiul de functsionare:atsi auzit de Radiostantsie(canal radio), uite acest jucioc este un mic canal de radio care emite la o raza de aproximativ 100metri,poate oleac mai mult.Daca lai cumparat ii pui o baterie,la diferite juc.. merg diferite, dar majoritatea au "Crona" de aia de 9voltsi,shi il cautsi la radiou ca pe un post de radio.Minusul lui este ca totsi care sunt in raza asta a lui de emitere au sal auda,adica vor auzi ceea ce auzi shi tu, dar nu importa.Cine shtie ce H*** se aude acolo.Eu singur miam facut juc shi lam folosit.Deci aparatura este :juciocul shi radioul(dar nu autoscan chinez).Cineva a intrebat unde o introduci Zimbet il pui lu X in casa sau in mashina sau daca ai o imaginatsie mai buna o pui acolo shi te tsii aproape de el .Shi auzi tot.SENSIBILITATEA este:la 7 metri se aude ticaitul ceasului de mina.
Sus In jos
Giga




masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 59
Localitate : Chishinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitimeMier 30 Ian 2008, 23:08

Poate vam speriat cu Crona.Sunt multe jucioashe ce marg de la baterii de la ceas de buzunar. Il potsi masca intrun pix, sau intrun ruj sau... eu am pus Linc cu marimea lui ... Daca va intereseaza va ajut cumva. Sa nu se socoata "RECLAMA" Va mai spun una! este ilegal Se socoate piraterie Radio, dar in MD nu au prins pe nimeni, shapoi te atmazuieshti ca tipa este radiomicrofon pentru Caraoche,doar ca este fara carcasa Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shmecherii pentru scoala Empty
MesajSubiect: Re: Shmecherii pentru scoala   Shmecherii pentru scoala Icon_minitime

Sus In jos
 
Shmecherii pentru scoala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» scoala
» Idei pentru dezvoltarea forumului
» Teme pentru mobilele Sony Ericsson
» Pentru ce folositzi internetul, shi daca are ceva bun???
» Mail pentru a face user pe mIRC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Disțractie și odihnă :: Învățămînt-
Mergi direct la: