Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intra aici! prezintate

In jos 
+7
Alina
AndRon
GreenViqpeR
Satan
Ne-real
Zombie34
SysOp
11 participan?i
AutorMesaj
SysOp
Admin
Admin
SysOp


Numarul mesajelor : 65
Data de inscriere : 04/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeLun 10 Dec 2007, 15:41

Salutare! tuturor, vreau ca in acest topic sa ne descriem pe sine, cine shi ce are de spus despre sine, cei ii place , cum se imbraca , hobby etc.
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombie34

Zombie34


masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localitate : MDA Chisinau (Buiucani)
Data de inscriere : 10/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeLun 10 Dec 2007, 18:54

Salut, ma numesc Nicu am 18 ani . Imi place sa fac dragoste 24/24 (adica cit se prineste Smile))) , genul de muzica preferat esre Rock-ul, hobby-ul meu este Reconstructia istorica si reconstructia fantasy pentru informatii aditionale despre hobby-ul meu puteti gasi acici ---> www.FantasyMoldova.forumotion.com si www.rpg.moldnet.md/punbb !
Sus In jos
Ne-real
Utilizator Nou
Utilizator Nou
Ne-real


masculin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localitate : iha
Data de inscriere : 10/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeLun 10 Dec 2007, 20:05

Salut ma numesc Slavic si am 19 ani. Imi place sa ma uit la Anime genul de muzica kare imi place este Rap RnB mdleak si oleaka Rock hobby-ul meu este Istoria si sa adun cite mai multe sccrenuri (cezură) Smile



Vă aduc la cunosțintă ca să nu folosiți un lexic murdar!!!






Edited by Shark130
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeMar 11 Dec 2007, 21:42

mda.. iak eu ma numesc nush cum shi hoby'ulrile mele sunt nu mai stiu care shi ascult muzica care nu o cunoaste nimeni..... iata ca am facut shi cunoshtintza zimbeste
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
GreenViqpeR
Utilizator banat
Utilizator banat
GreenViqpeR


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeJoi 20 Dec 2007, 22:03

Hello, my name is Alexander and I live in Ungheni city !!! My hobby is the cars !!! and I love House music !!!! cheers
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Intra aici! prezintate Left_bar_bleue0/0Intra aici! prezintate Empty_bar_bleue  (0/0)

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeSam 22 Dec 2007, 13:23

Salutare la toti cei prezenti aici
Eu ma numesc Adrian si am 18 ani . Sunt originar din Floresti City 8-)
Sus In jos
http://andron.110mb.com
Alina
V.I.P
V.I.P
Alina


feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 38
Localitate : far far away
Data de inscriere : 26/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 18:34

Salutare tuturor! Ma numesc Alina am 22 ani, shi sunt foarte bucuroasa ca pot shi eu sami expun parerile mele aici. Imi place muzica, dansul, glumele s.a. Iata ca am facut shi cunoshtinza. moonw
Sus In jos
n3lush

n3lush


masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Localitate : chisinau
Data de inscriere : 26/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 19:58

Razz Ma numesc... da mai bine nu va spun ca... nu trebuie, asa cred eu. Si imi place sa... ups nustiu cemi place. Cred ca ajunge. Intrati si voi pls pe

Parca am zis numai prezentare, nu shi publicitate
Sus In jos
Deony
V.I.P
V.I.P
Deony


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 33
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 23/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Intra aici! prezintate Left_bar_bleue0/0Intra aici! prezintate Empty_bar_bleue  (0/0)

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Privet   Intra aici! prezintate Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 21:47

La toti privet, ma numesc Ion am 16 ani traisc in Chisinau, Rishcanofca
Nu ini plac Comunistii
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 22:26

Molodetz...placere
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Intra aici! prezintate Left_bar_bleue0/0Intra aici! prezintate Empty_bar_bleue  (0/0)

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 15:14

Numi plac comunistii mori de ris si inca la jumate de tara.
oi eu am uitat sa ma prezint.
Sal ! la toti ma numesc Andrei de cind ma stiu! Smile si imi face placere sa comunic cu voi dai din ochi
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Intra aici! prezintate Left_bar_bleue0/0Intra aici! prezintate Empty_bar_bleue  (0/0)

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 16:26

Si noua ne este placut sa comunicam cu tine! de comunisti sunt deacord, cred cai ultimul an al lor la putere. sa fie asa
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitimeDum 14 Iun 2009, 20:19

heyy.. cei cu forumul ?? au murit toti ?? gg
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Intra aici! prezintate Empty
MesajSubiect: Re: Intra aici! prezintate   Intra aici! prezintate Icon_minitime

Sus In jos
 
Intra aici! prezintate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI SI ANUNTURI ADMINISTRATIVE :: Salutare-
Mergi direct la: