Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Telefoanele voastre , caracteristica etc.

In jos 
+3
Igoriuss
Zombi
Satan
7 participan?i
AutorMesaj
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeVin 04 Ian 2008, 14:46

Sa vad shi io cu ce va laudatzi voi. Vreau sa stiu ce telefoane avetzi. Incepind de la Admin happy iata io am Nokia N70 (ruleshte). Fotocamera 2mpx shi una in fatza VGA. Video telefonate memorie interna de 30 mb + MMC 1Gb. Sensor de lumina. 262000 culori. Sistem operativ symbian 9.0 2nd edition. Shi multe altele ca nici nu le mai stiu
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeSam 05 Ian 2008, 15:26

Eu am avut SE K750i care lam pierdut acuma de anul nou, plinge avea shi el 2 mgpixels camera, ecran 176x220 cu 262144 culori, memorie interna 32 mb, citeste toate formaturile + multe latele soft games etc. dar imi pare rau ca lam pierdut
Sus In jos
Igoriuss

Igoriuss


masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeSam 19 Ian 2008, 10:24

SE w810i
sunt mulțumit de el Smile mai ales că cîntă tare dai din ochi
SE rulez
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeSam 19 Ian 2008, 10:28

Igoriuss a scris:
SE w810i
sunt mulțumit de el Smile mai ales că cîntă tare dai din ochi
SE rulez

Stiu pretenul meu are asa ceva! E tare, are multe
Sus In jos
SiRDaRk
Moderator (hack,crack)
Moderator (hack,crack)
SiRDaRk


masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeMier 30 Ian 2008, 12:07

yo am ratie de asheia dela voina cand vrei s suni ap treb sa invarteshti ru4ka... are memorie 40 GB iam unit hardu vechi dela calc .. are Foto-Camera Digitala de 7.2 MGpx iam unit fotoaparatu ... citeste 4 milioane de culori.. hz shiam unit si de unde asha ceva Smile) + citeste MP3,MP4,WMA,WAW,ARC,AAC,ACC caro4 iam unit dvd`u ... degraba ii fac sputnikovii internet ... iaca asta veshi Smile)
Sus In jos
http://www.faces.md/?kPoHyC
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeJoi 31 Ian 2008, 23:55

Ai chiar o poza cu telefonul asta mori de ris sau e o gluma mori de ris
Sus In jos
SiRDaRk
Moderator (hack,crack)
Moderator (hack,crack)
SiRDaRk


masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeLun 04 Feb 2008, 14:04

Zombi a scris:
Ai chiar o poza cu telefonul asta mori de ris sau e o gluma mori de ris




lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

chiar crezi ca exista asha ceva ? mori de ris mori de ris mori de ris
Sus In jos
http://www.faces.md/?kPoHyC
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeLun 04 Feb 2008, 23:07

ASta sutka! Am vrut sa te iau mori de ris
Sus In jos
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeDum 10 Feb 2008, 13:07

astept cu nerebdare sami adun niste bani sami procur Nokia N 90 deamu mi4taiesc la dinsa de vreo 2 ani.
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeLun 11 Feb 2008, 21:04

Smile) Eu numi cumpar nimic, nimic din tehinca sau alt ceva pina numi chltui banii pe un telefon SE W960i
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeLun 18 Feb 2008, 18:42

eu nu va zic ce telefon am la moment ca ma tem sa nu va imbolnaviti de ras mori de ris dar in curind am de gand sami iau o Nokia n70 e tare cool telefonu ista
Sus In jos
http://andron.110mb.com
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeMier 20 Feb 2008, 20:00

AndRon a scris:
eu nu va zic ce telefon am la moment ca ma tem sa nu va imbolnaviti de ras mori de ris dar in curind am de gand sami iau o Nokia n70 e tare cool telefonu ista

Nu til lua. apple iPhone acuma rup tati telefoanele
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Telefoanele voastre , caracteristica etc. Left_bar_bleue0/0Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty_bar_bleue  (0/0)

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeMier 20 Feb 2008, 21:15

Zombi a scris:
AndRon a scris:
eu nu va zic ce telefon am la moment ca ma tem sa nu va imbolnaviti de ras mori de ris dar in curind am de gand sami iau o Nokia n70 e tare cool telefonu ista

Nu til lua. apple iPhone acuma rup tati telefoanele


nus impotriva dar e o problema , e de ordin financiar, asa ca raman la varianta n70
Sus In jos
http://andron.110mb.com
SysOp
Admin
Admin
SysOp


Numarul mesajelor : 65
Data de inscriere : 04/12/2007

Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitimeDum 09 Mar 2008, 11:14

Nu fashe sa ei, mai bine asteapta acolo shi eti ceva normal, nu iti lua un telefon pe urma vrei alt ceva shi nu ai cui sai vinzi pe asta
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Telefoanele voastre , caracteristica etc. Empty
MesajSubiect: Re: Telefoanele voastre , caracteristica etc.   Telefoanele voastre , caracteristica etc. Icon_minitime

Sus In jos
 
Telefoanele voastre , caracteristica etc.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Materiele voastre preferate
» Comentariile voastre despre acest sait!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tehnologii | Calculatoare | Internet :: GSM | CDMA-
Mergi direct la: