Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dragoste la prima vedere

In jos 
+9
ciupik
n3lush
Alina
GreenViqpeR
Ne-real
Zombi
HAPPY
Satan
mazafacka
13 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
mazafacka




masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Localitate : Floresti
Data de inscriere : 04/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 05 Dec 2007, 00:18

Daca ati avut parte de dragoste la prima vedere, scrieti aici!!!

Va fi un skimb de impresii :cyclops:
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeDum 09 Dec 2007, 19:23

mazafacka deai shti cata dragoste la prima vedere am avut 8)
da oricum nu cred in asha ceva, cred ca'i mai bine sa te cunosti inainte de a te indragosti etc etc... care nu'i deacord sa zica affraid
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeLun 10 Dec 2007, 16:04

Nu inteleg de ce dupa ce ai avut dragoste de la prima vedere tu oricum nu crezi in ea???
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeLun 10 Dec 2007, 16:05

HAPPY a scris:
Nu inteleg de ce dupa ce ai avut dragoste de la prima vedere tu oricum nu crezi in ea???


OF lumea asta! ce sa zic, care crede care nu, dar у mai bine sa nu crezi in ceea ca nu dai cu ochii sau un ceea ce nu simti cu propriul tau corp.

Cine у deacord cu mini sa ridice minele in sus cheers Smile)))))))
Sus In jos
Ne-real
Utilizator Nou
Utilizator Nou
Ne-real


masculin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localitate : iha
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeLun 10 Dec 2007, 20:11

trebu sa wezi ku ochii cheers
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMar 11 Dec 2007, 15:04

Dragostea nu se vede ci se mite trist
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMar 11 Dec 2007, 15:04

Am vrut sa spun ca dragostea se simte
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMar 11 Dec 2007, 15:13

Eu je nu am avut in vedere de numai dragoste, dar in tot inconjorul nostru, Ca sa crezi in ceva tebui sa vezi sau sa o simiti!
Sus In jos
Ne-real
Utilizator Nou
Utilizator Nou
Ne-real


masculin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localitate : iha
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 12 Dec 2007, 14:15

Drept!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 12 Dec 2007, 22:25

Va lamuresc eu copii mori de ris Dragostea la prima vedere nu'i un adevarat sentiment de dragoste, ii pur shi simplu o palitura de cupidon. In sensul ca iti place tare o persoana (intro noapte de exemplu) trak pac ai facut ce ai facut sex (chiar shi nu)... Inseamna ca o cunosti inainte devreme persoana aia shi incepi a te satura de ea kiar inainte de a o cunoaste bine Smile
Insa o persoana care o cunosti bine shi te indragosteshti fara ca sa vrei shi fara ca sa iti dai seama cred ca'i mult mai frumos shi mai durevol.


Ultima editare efectuata de catre in Lun 07 Ian 2008, 21:52, editata de 1 ori
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 14:13

Eu cred ca satana are dreptate findca nu te poti indragosti de o persoana fara sa o cunosti.Mai intii vezi toate defectele si toate calitatile pozitive si mai tirziu totul se transforma intr-o dragoste ce poate dura o luna,un an sau poate chiar toata viata. Smile
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 19:21

HAPPY subliniez tot ce ai zis dai din ochi
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 19:42

satana a scris:
Va lamuresc eu copii mori de ris Dragostea la prima vedere nu'i un adevarat sentiment de dragoste, ii pur shi simplu o palitura de cupidon. In sensul ca iti place tare o persoana (intro noapte de exemplu) trak pac ai facut ce ai facut (chiar shi nu)... Inseamna ca o cunosti inainte devreme persoana aia shi incepi a te satura de ea kiar inainte de a o cunoaste bine Smile
Insa o persoana care o cunosti bine shi te indragosteshti fara ca sa vrei shi fara ca sa iti dai seama cred ca'i mult mai frumos shi mai durevol.
Sunt deacord. dar nu toti is la fel, unu asha altu asha, unu batanic care prima data se intilneste, el vavshe crede ca o sa se insoare.
Dar noi trebi sa incercam sa ne intilnim de cite mai multe ori, treb sa avem practica Smile , ca daca te insori la prima intilnire, ap se zice ca no sa ai o viata frumoasa. Cum zice batea meu, ilie dute in oras, ca o sa ti se ridice sperma in urechi, shi de cind am inceput sa es, deami nu ma pot opri acasa sa stau Zimbet , acuma nici nustiu ce sa spun, sunt deacord cu tini, dar toti au ale lui plusuri si minusuri
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 19:43

Dar daca ai avut dragoste de la prima vedere,de ce atunci nu crezi?????
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 19:48

Pai eu nu am avuto, nu cred nici nam sa cred.
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 19:54

Chiar daca cindva se va intimpla asa ceva????
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 13 Dec 2007, 19:56

HAPPY a scris:
Chiar daca cindva se va intimpla asa ceva????
la mini asha ceva no sa se intimple!
Sus In jos
GreenViqpeR
Utilizator banat
Utilizator banat
GreenViqpeR


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 20 Dec 2007, 21:55

satan eu cheers si sunt in plin de acord cu cele scrise de tine !!!!
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 20 Dec 2007, 22:07

GreenViqpeR a scris:
satan eu cheers si sunt in plin de acord cu cele scrise de tine !!!!

un inkin pina la pamint p'u GreenViqper lol!
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Alina
V.I.P
V.I.P
Alina


feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 38
Localitate : far far away
Data de inscriere : 26/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 20:04

Satana a scris:
Va lamuresc eu copii mori de ris Dragostea la prima vedere nu'i un adevarat sentiment de dragoste, ii pur shi simplu o palitura de cupidon. In sensul ca iti place tare o persoana (intro noapte de exemplu) trak pac ai facut ce ai facut (chiar shi nu)... Inseamna ca o cunosti inainte devreme persoana aia shi incepi a te satura de ea kiar inainte de a o cunoaste bine Smile
Insa o persoana care o cunosti bine shi te indragosteshti fara ca sa vrei shi fara ca sa iti dai seama cred ca'i mult mai frumos shi mai durevol.

Sunt deacord 100% cu ceea ce a spus fratiorul meu, dar sa nu credeti ca spun asta doar ca e fratele meu, ci o spun pe propria experienta, cum se spune intr-o zicala din popor "pofta vine mincind", exacta asa shi intr-o relatzie, dragostea vine traind shi cunoscind acea persoana din toate punctele de vedere, cunoscindui atit calitatile pozitive cit shi cele negative. Sfatul meu este sa nu dati voie sentimentelor sa apara inainte de a cunoaste foarte bine calitatile persoanei care va place.
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 20:15

Ce bine spus! Ai o logica super cred/spun eu.
Sus In jos
GreenViqpeR
Utilizator banat
Utilizator banat
GreenViqpeR


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 22:09

nam treaba cu asa ceva =))) cheers
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 22:14

mori de ris ink esti baetelul mamei? mori de ris
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier 26 Dec 2007, 22:36

Cuvintele spuse de Satana's sister sunt foarte corecte si cred ca nu numai corecte ci si adevarate!!!!
Sus In jos
n3lush

n3lush


masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Localitate : chisinau
Data de inscriere : 26/12/2007

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi 27 Dec 2007, 00:11

Exista dragoste la prima vedere dar nu e prea bine, deoarece poti sa dai gres. Deseori un bait se tine de fata oine obtine ceea ce isi doresti apoi..... Asa e si normol pentru un bait. Si vreau sa mai spun ca baitul isi doreste in tot deauna ceva nou.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragoste la prima vedere
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Portal (prima pagina)
» Reguli pentru a introduce numele chanalului tau pe prima pag

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Disțractie și odihnă :: Întilniri, dragoste, relații-
Mergi direct la: