Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dragoste la prima vedere

In jos 
+9
ciupik
n3lush
Alina
GreenViqpeR
Ne-real
Zombi
HAPPY
Satan
mazafacka
13 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 14:49

dragostea e neprevazuta poate sa ea orice intorsatura! cam neam ambatut de la dragostea la prima vedere mori de ris
stii cum se spune citi oameni atitea pareri,prin asta si ne deosebim ca suntem diferiti
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 15:28

Shark130 a scris:
dragostea e neprevazuta poate sa ea orice intorsatura! cam neam ambatut de la dragostea la prima vedere mori de ris
stii cum se spune citi oameni atitea pareri,prin asta si ne deosebim ca suntem diferiti

foarte bine zis. Dar ai uitat ceva " DIN FERICIRE SUNTEM DIVERSHI" Razz ca daca nu, nush ce ar fi pe lumea asta.
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 15:53

dar tu crezi in asa ceva?in dragoste de la prima vedere....
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 16:05

HAPPY a scris:
dar tu crezi in asa ceva?in dragoste de la prima vedere....

eu nu..mia placut mult ultima fraza CA SUNTEM DIVERSHI dai din ochi
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 17:06

satan daca nu tii greu explicami cuvintul divers, ca sa inteleaga si creierul ce ai avut invede...
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 17:58

Baeat romantic s-a gasit mori de ris
Sus In jos
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 18:02

zombi scrie te rog cuie te adresezi ca cu ghicitul stau rau mori de ris
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 31 Ian 2008, 21:40

Zombi,dar tu ce nu esti romantic?
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeVin 01 Feb 2008, 00:01

Eu sunt romantic atunci, cind sunt obosit, beat, sau intro stare asa de a dori nimica. atunci sunt romantic.

Mai ales imi place cind vinim mereu de la scoala cu vecina sau mai multe vecini si le vorbeam romantic. Smile
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMar 05 Feb 2008, 21:43

HAPPY a scris:
Ai dreptate,baiatul de parca ar fi un copil mic.Daca se satura de o fata o vrea pe alta,cum si in copilarie.S-a saturat de o jucarie si pe urma cere alta,dar baieti trebuie sa stiti ca fetele nu sunt jucarele ce se arunca cind te saturi de ea........................

deacord , dar asa e firea baiatului si nul mai skimbi , si daca e vorba de dragoste de la prima vedere atunci vreau sa zic si eu ca nui kiar asa de cool , am trecut singur prin asta si mai mult am suferit , mai bine sa cunoshti persoana data sa shtii cu cine teai legat , ca uneori aparenta e inselatoare , de la inceput e totu bine si peste putin timp se satura de tine si gata cu iubirea , in rezultat plinge (un plus al meu ca nu am ajuns la asha stare)


Zombi cheers tineo tot asha nu crede , visul e vis da realitatea e alta , in ziua de azi totul trebuie proverit cum se spune de 10 ori masoara si o data taie ... care nui deacord limba afara Razz
Sus In jos
http://andron.110mb.com
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMar 05 Feb 2008, 22:33

si vreau sa concretizez.inainte de a incepe o relatie cu cineva cred ca trebuie mai intii sa cunosti bine persoana data,fiindca daca te indragostesti si habar nu-ai ce prezinta si ce caracter are,poti regreta mult timp!
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMier 06 Feb 2008, 13:18

HAPPY a scris:
si vreau sa concretizez.inainte de a incepe o relatie cu cineva cred ca trebuie mai intii sa cunosti bine persoana data,fiindca daca te indragostesti si habar nu-ai ce prezinta si ce caracter are,poti regreta mult timp!

la asta si mam referit , la prima vedere pare iubire dar repede se poate transforma in altceva , sunt frumoase sentimentele spontane da e un risc repede te poti dezamagi , iata tu ai spus ca tipa cei 2 care in timpul liceului rar de au skimbat cateva vorbe dar mai tarziu intilninduse sa inceput liubovi-markovi , totul depinde de timp , iti trebuie o perioada sa intelegi firea unui om , eu cred ca poti sa esi cu persoana data sa te distrezi impreuna sau care si ce prefera dar sa nu te repezi la sentimente serioase ca poate sa doara si inca foarte tare dai din ochi


caroci ma doare capu de la asha teme , eu cred ca in ziua de azi cuvintul "dragoste" este doar o minciunica in spatele careia pot fi si interese , nu zic 1oo% ca mai sunt si exceptii dar cam rar din cate stiu , numai la TV cate vad, nui film in care sa nu fie dragoste pentru asi atinge un scop , parca ar fi o traditie internationala king , ai bani ai masina fata e a ta (75%)
Sus In jos
http://andron.110mb.com
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeVin 09 Mai 2008, 14:00

iata cred si eu in dragoste la prima vede, nu am crezut dar iata ca mi s-a intimplat, si am inceput sa cred in aceasta dragoste:
compteur
Compteur.cc
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeSam 10 Mai 2008, 14:37

mie tot mi s-a intimplat si drept vorbind nu sunt deloc bucuroasa........sa te indragpstesti si sa nu stii ce fel de om este!!!!!!
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMier 14 Mai 2008, 18:02

Pai deama mia trecut aceasta dragoste trist shi nush daca a mai fost aceasta o dragoste sau nu ... brb
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMier 14 Mai 2008, 19:41

HAPPY a scris:
mie tot mi s-a intimplat si drept vorbind nu sunt deloc bucuroasa........sa te indragpstesti si sa nu stii ce fel de om este!!!!!!
mori de ris sunt de aceeasi parere , din propria experienta pot sa afirm ca de la asa iubiri eu in majoritatea cazurilor am suferit si deacu nu mai cred , doar un miracol poate sami skimbe decizia hz
Sus In jos
http://andron.110mb.com
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mai 2008, 15:32

AndRon a scris:
HAPPY a scris:
mie tot mi s-a intimplat si drept vorbind nu sunt deloc bucuroasa........sa te indragpstesti si sa nu stii ce fel de om este!!!!!!
mori de ris sunt de aceeasi parere , din propria experienta pot sa afirm ca de la asa iubiri eu in majoritatea cazurilor am suferit si deacu nu mai cred , doar un miracol poate sami skimbe decizia hz

Da ladna deami, intelegeti si voi in iubire ca eu in bostani, mai ales tu AndRon, HPPY poate shi stie dar tu nush nu am auzit nish o data sa te fi intilnit cu cineva, sau sa te fi vazut cu cineva...
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeSam 17 Mai 2008, 00:29

Zombi a scris:
AndRon a scris:
HAPPY a scris:
mie tot mi s-a intimplat si drept vorbind nu sunt deloc bucuroasa........sa te indragpstesti si sa nu stii ce fel de om este!!!!!!
mori de ris sunt de aceeasi parere , din propria experienta pot sa afirm ca de la asa iubiri eu in majoritatea cazurilor am suferit si deacu nu mai cred , doar un miracol poate sami skimbe decizia hz

Da ladna deami, intelegeti si voi in iubire ca eu in bostani, mai ales tu AndRon, HPPY poate shi stie dar tu nush nu am auzit nish o data sa te fi intilnit cu cineva, sau sa te fi vazut cu cineva...



mori de ris da ii obligatoriu sa ma vezi anume tu ?! daca nu mai vazut asta nu inseamna nimic asa ca Razz eu pe tine tot nu te vad ap ce .... caroci vezi si tu fati o concluzie , oricum ma doare in cot mori de ris lol!
Sus In jos
http://andron.110mb.com
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeSam 17 Mai 2008, 11:21

Majoritatea spun ca prima iubire e si prima dezamagire.Voi cum credeti?
Sus In jos
AndRon
Admin
Admin
AndRon


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localitate : Floresti City
Data de inscriere : 20/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 15:34

HAPPY a scris:
Majoritatea spun ca prima iubire e si prima dezamagire.Voi cum credeti?

dai din ochi pentru mine nu a fost asa , numai ca nu am pretuit aceasta iubire lucru de care am regretat mai tarziu plinge bum
Sus In jos
http://andron.110mb.com
Tanyuta

Tanyuta


feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Localitate : moldova
Data de inscriere : 20/05/2008

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 18:20

De fiecare data cind te indragostesti e ca si prima oara cind iubesti... trist
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 21:52

Tanyuta a scris:
De fiecare data cind te indragostesti e ca si prima oara cind iubesti... trist

Daca serios, nimic nu am inteles de cele spuse de tine,,,
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeMier 21 Mai 2008, 21:09

Tanyuta prin cuvintele ei a vrut sa-ti spuna ca daca ai fost indragostit de mai multe ori acest sentiment ce-ti apare il simti ca si cum ai fi indragostit pt prima data si cred ca are dreptate!
Sus In jos
SysOp
Admin
Admin
SysOp


Numarul mesajelor : 65
Data de inscriere : 04/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 22 Mai 2008, 08:05

Ei, nush eu am observat ca nu mai cred in dragoste, stiu ca le respect si ma simt bine alaturi de dinsele, dar cei dragoste, nush ce sa zic... poate cami va venit timpul sal stiu...
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 22 Mai 2008, 12:21

Fiecare macar o data,dar trebuie sa se indragostesca.Asta e parerea mea.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragoste la prima vedere
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Portal (prima pagina)
» Reguli pentru a introduce numele chanalului tau pe prima pag

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Disțractie și odihnă :: Întilniri, dragoste, relații-
Mergi direct la: