Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dragoste la prima vedere

In jos 
+9
ciupik
n3lush
Alina
GreenViqpeR
Ne-real
Zombi
HAPPY
Satan
mazafacka
13 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 27 Dec 2007, 10:01

Ai dreptate,baiatul de parca ar fi un copil mic.Daca se satura de o fata o vrea pe alta,cum si in copilarie.S-a saturat de o jucarie si pe urma cere alta,dar baieti trebuie sa stiti ca fetele nu sunt jucarele ce se arunca cind te saturi de ea........................
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 27 Dec 2007, 11:09

Ha! ini plashe un lucru la fete. Cum a venit vara la mini un patan din russia si statem la iaz ne scaldam, si imi spune el mie:

Uite vezi fata seea сг baeatul sela, vezi у sta cu dinsu dar se uita la altii, baeatul ii vb, dar ea sta cu urechea nici ca nu trage atentia lui.

Aici sunt mai multe, dar mii lene sa scriu, dar cred ca ati inteles fetele despre ce merge vb.
Sus In jos
Alina
V.I.P
V.I.P
Alina


feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 38
Localitate : far far away
Data de inscriere : 26/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 27 Dec 2007, 17:49

Zombi a scris:
Ha! ini plashe un lucru la fete. Cum a venit vara la mini un patan din russia si statem la iaz ne scaldam, si imi spune el mie:

Uite vezi fata seea сг baeatul sela, vezi у sta cu dinsu dar se uita la altii, baeatul ii vb, dar ea sta cu urechea nici ca nu trage atentia lui.

Aici sunt mai multe, dar mii lene sa scriu, dar cred ca ati inteles fetele despre ce merge vb.

Decin in doua cuvinte fata aia care nu atrage atentia in cazu- asta, e o mama de curvalau!!! Cred ca un mic simtz uman trebuie sa ai daca te pui cu un baiat Smile mic simtz omenesc dry
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeVin 28 Dec 2007, 00:48

Eu de asta stiu, si imi place cind vad asha fete. mori de ris Dar imi pare rau de baeat.

Fetele treb alease. citeodata sunt rusinos/a
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeVin 28 Dec 2007, 11:43

Fetele dupa cum tu spui trebuie alese citeodata,dar baietii trebuie alesi permanent!!!!!!
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeVin 28 Dec 2007, 13:38

mori de ris ! stii! asta nu fetele aleg, dar baetii aleg, Hz in ce religie baetii se aleg, dar la noi mai mult baetii aleg, dar sa fie asa ca sa placa unul altuia, adic baetul sa aleaga fata si sa faca asa ca sai placa fetei.
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeDum 30 Dec 2007, 02:13

recunosc......aici ai dreptate trist
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeDum 30 Dec 2007, 02:19

Stii la baeat! fetele pentru el sunt de 3 categorii! care sunt nu le mai spun, dar seama va dati
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeLun 31 Dec 2007, 15:22

Daaa smile1
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
ciupik




masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localitate : drochia
Data de inscriere : 02/01/2008

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 02 Ian 2008, 18:53

da am avut insa nu ma pot lauda cu aceias impresie si inca nu a fost pe de
plina savurata de ambii in ziua urmatoare domnishoara a decedat'
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 02 Ian 2008, 18:55

ciupik a scris:
da am avut insa nu ma pot lauda cu aceias impresie si inca nu a fost pe de
plina savurata de ambii in ziua urmatoare domnishoara a decedat'

haha blin ce dragoste MORTALA happy
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 02 Ian 2008, 18:58

ciupik a scris:
da am avut insa nu ma pot lauda cu aceias impresie si inca nu a fost pe de
plina savurata de ambii in ziua urmatoare domnishoara a decedat'

Nu am inteles mesajul tau plinge il scrii mai detailat?
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 02 Ian 2008, 19:03

Zombi a scris:
ciupik a scris:
da am avut insa nu ma pot lauda cu aceias impresie si inca nu a fost pe de
plina savurata de ambii in ziua urmatoare domnishoara a decedat'

Nu am inteles mesajul tau plinge il scrii mai detailat?

Zombi a zis ca a avut dragoste la prima vedere, dar nu prea se poate lauda cu nik pentru ca a doua zi fata murise happy Asta se numeste dragoste mortala =))
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
GreenViqpeR
Utilizator banat
Utilizator banat
GreenViqpeR


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeVin 04 Ian 2008, 12:52

dak dai peste asa seava , a doua zi ramii cu buzunarele goale =))) mori de ris
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeVin 04 Ian 2008, 14:04

GreenViqpeR a scris:
dak dai peste asa seava , a doua zi ramii cu buzunarele goale =))) mori de ris

nu am inteles...daca dai peste ce??
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeSam 05 Ian 2008, 14:27

peste o asa fata, ap a doua zi ramii cu buzunarele goale
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeSam 05 Ian 2008, 16:15

Zombi a scris:
peste o asa fata, ap a doua zi ramii cu buzunarele goale

peste asa o fata care sa moara a doua zi??
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Zombi
Prieten
Prieten
Zombi


masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 33
Localitate : South Park
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeSam 05 Ian 2008, 16:27

tu shi nu inteteji sensu la propozitie sau shi?
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeSam 05 Ian 2008, 16:31

Satana a scris:
Zombi a scris:
ciupik a scris:
da am avut insa nu ma pot lauda cu aceias impresie si inca nu a fost pe de
plina savurata de ambii in ziua urmatoare domnishoara a decedat'

Nu am inteles mesajul tau plinge il scrii mai detailat?

Zombi a zis ca a avut dragoste la prima vedere, dar nu prea se poate lauda cu nik pentru ca a doua zi fata murise happy Asta se numeste dragoste mortala =))

shi viqper zice ca daca dai peste asa o fata ramai cu uzunarele goale... Eu intreb.: fata care sa moara a doua zi, sau cum??
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 01:14

salut la toti sint aici nou... am citit mesajele voastre.... si doresc sami expunsi eu parerea. eu Cred in dragoste de la prima vedere... e un lucru ne explicabil care sa petrecut cu mine de dese ori. si nu sint deacord cu satan... cu cit lungesti mai mult procesul cu atit mai putine sanse ai sa te indragostesti in persoana data. poti sa te atashezi dar nici cum dragoste. Dragostea este un lucru pe care nul poti regla cum vrei tu.
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 16:33

Shark130 a scris:
salut la toti sint aici nou... am citit mesajele voastre.... si doresc sami expunsi eu parerea. eu Cred in dragoste de la prima vedere... e un lucru ne explicabil care sa petrecut cu mine de dese ori. si nu sint deacord cu satan... cu cit lungesti mai mult procesul cu atit mai putine sanse ai sa te indragostesti in persoana data. poti sa te atashezi dar nici cum dragoste. Dragostea este un lucru pe care nul poti regla cum vrei tu.

Dragostea adevarata credema ca nu ai sa o construeshti in 2 zile, e mereu nevoie de timp. bum
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Ian 2008, 16:56

Satan considera cum vrei!!. eu doar miam expus opinia Smile
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P
Satan


masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 34
Localitate : Como
Data de inscriere : 09/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 00:18

ai tot dreptul so faci, pur shi simplu eu am subliniat ca nus deacord cu fraza "cu cit lungesti mai mult procesul cu atit mai putine sanse ai sa te indragostesti in persoana data" p'u ca cu cat o lungesti cu atat is mai mari posibilitaile ca tu sa intelegi calitatile (pozitive sau negative) a persoanei date, lucru care nu poti face in cateva zile, shi dupa care poti sa te caeshti de unele lucruri ( de exemplu a iubi persoana greshita ). tu ce zici ?
Sus In jos
https://myour.forumgratuit.ro
Shark130
Moderator global
Moderator global
Shark130


masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 36
Localitate : Chisinau
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Left_bar_bleue0/0Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 01:04

Satan a scris:
ai tot dreptul so faci, pur shi simplu eu am subliniat ca nus deacord cu fraza "cu cit lungesti mai mult procesul cu atit mai putine sanse ai sa te indragostesti in persoana data" p'u ca cu cat o lungesti cu atat is mai mari posibilitaile ca tu sa intelegi calitatile (pozitive sau negative) a persoanei date, lucru care nu poti face in cateva zile, shi dupa care poti sa te caeshti de unele lucruri ( de exemplu a iubi persoana greshita ). tu ce zici ?
eu is de alta parere si chiar tio pot dovedi insa nici pe ata no exclud deoarece dragostea e neprevazuta poate sa ea orice intorsatura! EX: ce a fost nu mai ieste.nu te mint.de asta si spun ca cu dragostea nu manipulezi.concluzia mea e ca mai bine daca teai indragostit sa o eai deodata sub aripa ta si sa nu astepti. iubinduva si impartasindava secretele unui altuia asa va cunosteti.plus daca iubesti nu mai zami4esti neajunsurile dar socoti plusurile.asta tio spun sigur ca am trecut prin asa ceva.


Ultima editare efectuata de catre in Vin 25 Ian 2008, 18:56, editata de 1 ori
Sus In jos
HAPPY
V.I.P
V.I.P
HAPPY


feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 34
Localitate : Floresti city
Data de inscriere : 10/12/2007

Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 24 Ian 2008, 13:39

nu intotdeauna e asa cum in cazul tau.eu stiu 2 persoane care invatau intr-o clasa timp de 3 ani si niciodata nu au prietenit foarte bine.erau doar momente cind intimplator mai schimbau cite o fraza,dar scoala s-a terminat si eu plecat la invatat.acolo se intilnise intimplator si au inceput sa iasa impreuna in oras dupa ce a urmat si iubirea.iaca asa.sunt diferite cazuri.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragoste la prima vedere
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Portal (prima pagina)
» Reguli pentru a introduce numele chanalului tau pe prima pag

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Disțractie și odihnă :: Întilniri, dragoste, relații-
Mergi direct la: